• Wpisów:329
 • Średnio co: 5 dni
 • Ostatni wpis:4 lata temu, 12:03
 • Licznik odwiedzin:20 200 / 1883 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Cześć jak tam u was.???
Podoba wam się blog.???
Tak.??? To fajnie.
Nie.??? No cóż trudno.
 • awatar Gość: mi też
 • awatar Gość: mi tam sie podoba!
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
Zarażamy psy ziewaniem?

Nie tylko człowiek ziewa, jego najlepszy przyjaciel też to robi. Co wywołuje to zachowanie, wykazały badania przeprowadzone przez dr Karine Silvę z uniwersytetu w Porto.

:O
 

 
Bo psiaków i kociaków ogółem zwierzaków nigdy nie za wiele:
 

 
wiem , że pisze bloga o pieskach ale zdjęcia kotów mogą się zdarzyć np. te:


 

 
Co poprawia węch psa

Psy, które wykrywają bomby na lotniskach czy przemyt papierosów albo narkotyków, powinny jeść więcej tłuszczu, a mniej białka – uważa prof. Joseph Wakshlag z Cornell’s College of Veterinary Medicine, donosi „Science Daily”.

zdjęcie na koniec:

 

 
Pies czy kot – kto szybciej pije?

Naukowcy przeprowadzili doświadczenie przy użyciu wysokiej jakości kamer, by sprawdzić, które zwierzę lepiej i szybciej (a więc skuteczniej) pije wodę. Jak wiadomo i pies, i kot używa do tego języka, ale okazało się, że w nieco inny sposób.


zdjęcie na koniec:


 

 


(odpowiedzi piszcie w komentarzach.!!!)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

 
Pies może uchronić przed zawałem

Możemy się tego domyślać, może nawet to wiemy, ale teraz potwierdzają to specjaliści z największej amerykańskiej organizacji zajmującej się problemami kardiologicznymi American Heart Association: jeśli masz psa, masz też większe szanse, że nie dopadnie cię zawał.


zdjęcie na koniec :MĄDRE PIESKI
 • awatar Gość: mądre z nimi juz niebęde mieć zawałuu
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Żółty i niebieski to kolory, które widzi i rozróżnia nasz pies – stwierdzili naukowcy z Rosyjskiej Akademii Nauk w artykule opublikowanym w magazynie "Proceedings of the Rogal Society B".

człowiek ------------------------------------------------------------- pies


przykładowe zdjęcie:


 

 
kot:-wygodnie mi
pies:- mi też
kot:-to... psy i koty umieją się dogadać.???
pies:-najwidoczniej tak. 

 
No co.??? Jutro impreza muszę jakoś wyglądać, a te ciastka... Zje się za 2 dni. Chyba się nie zepsują co.?


 • awatar Gość: niema to jak imprezka :D
 • awatar Gość: niezłe!
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
Horoskop dla piesków na rok 2013 <333

Sprawdź jaki rok szykuje się dla Twojego ukochanego pieska. Zobacz czy czeka go udany rok świetnej zabawy i dużej ilości smakołyków czy może grozi mu otyłość lub problemy ze zdrowiem. Poniżej zamieszczamy horoskop dla Twojego pupila na rok 2013


Baran
(21 marca – 20 kwietnia)
Jeśli twój pies urodził się pod znakiem Barana, z pewnością lubi sobie porządzić. Przepełnia go energia, więc zadbaj, by w nadchodzącym roku miał dużo przestrzeni do działania i zajęć. Jako zwierzak zorganizowany będzie oczekiwał, że i ty taki będziesz, i że posiłek oraz spacer będą o stałej porze.

Byk
(21 kwietnia – 20 maja)
Ten leniwiec pospolity preferuje komfort – zadbaj więc o to, by mu go zapewnić, ale nie przesadzaj ze smakołykami, bo rok 2013 możecie skończyć na kanapie u weterynarza dietetyka, gdy waga twojego podopiecznego przekroczy wszelkie granice. I nie będzie cię mógł chronić, a to jedno z jego ulubionych zajęć.

Bliźnięta
(21 maja – 21 czerwca)
Pies spod tego znaku – niezależny i niepozbawiony wyobraźni – nie usiedzi w miejscu. Zawsze się drapie tam, gdzie go nie swędzi. Miej więc oczy wokół głowy, by w nadchodzącym roku nie napytał sobie biedy. A ponieważ uczy się szybko, naucz go, by nie wpadał kłopoty.

Rak
(22 czerwca – 22 lipca)
Raczek nieboraczek na czterech łapach nie znosi krytyki. W tym roku pomyśl więc o wizycie – swojej – u psychologa, jeśli masz skłonność do pokrzykiwania na zwierzaka. Nie chcesz przecież, by stracił humor i zaszył się w kącie. Lepiej chwal go i głaszcz – sobie obniżysz ciśnienie krwi, a on odwdzięczy się dozgonną miłością.

Lew
(23 lipca – 23 sierpnia)
Dumny król zwierząt kocha cię bardzo, ale też oczekuje, że i ty będziesz go kochać 24 godziny na dobę. Pewnie pracujesz, więc trudno ci będzie przekazywać stale dowody miłości psu spod tego znaku. Postaraj się więc zrekompensować mu swoją nieobecność intensywnymi zajęciami, gdy już jesteście razem.

Panna
(24 sierpnia – 23 września)
Pies spod tego znaku chce być doskonały, co nie przeszkadza mu kopać dziur w ogrodzie i tarzać się w trawie. Aby nie dochodziło do konfliktów na linii pies – pan, wyznacz mu odpowiednią przestrzeń w przydomowym ogrodzie. Panna na czterech łapach będzie się w tym roku, jak i w poprzednim, wciąż skupiać na tobie, bo jest psem jednego pana.

Waga
(24 września – 23 Pazdziernika)
Przedstawiciele tego znaku, choć zrównoważeni, wiedzą, czego chcą i będą w tym roku często testować cierpliwość właścicieli. Ich marzenia o czworonożnych towarzyszach w domu być może spełnią się właśnie w tym roku.

Skorpion
(24 października – 22 listopada)
Umie zahipnotyzować właściciela i umie czytać w jego duszy. Niezależność takiego czworonoga sprawia, że może mieć w tym roku ochotę na wycieczki na własną łapę. Zadbaj o to, by ich nie uprawiał i by miał czip i adresówkę na wypadek, gdyby nie udało się wyperswadować mu wędrówek.

Strzelec
(23 listopada – 21 grudnia)
Niewyczerpana energia psa spod tego znaku może w tym roku doprowadzić do niemiłych przygód i kłopotów zdrowotnych. Warto kontrolować jego pomysły, a w razie kłopotów mieć pod ręką kontakt do dobrego lekarza weterynarii.

Koziorożec
(22 grudnia – 20 stycznia)
Jest piękny i lubi się tym chwalić. Wyjazdy na wystawy w nadchodzącym roku mogą się skończyć wieloma sukcesami. Ale przy okazji warto pamiętać o wrażliwości tego zwierzaka i nie narażać go zimą na zaziębienie, a latem na przegrzanie. Łatwo też mogą przybrać na wadze, więc w misce nie powinno być menisku wypukłego.

Wodnik
(21 stycznia – 18 lutego)
Ma talent do wpadania do wody, więc możliwe są różne wodne niespodzianki. Miej więc na podopiecznego oko, zwłaszcza gdy spacerujesz na jeziorem. A zamiłowanie do wtykania nosa w każdy zakamarek i jedzenia wszystkiego, co napotka na drodze, może prowadzić do chorób.

Ryby
(19 lutego – 20 marca)
Psy spod tego znaku będą w tym roku szczególnie wrażliwe na zmienne nastroje swoich właścicieli. Same też będą popadały ze smutku w euforię i trudno będzie je zrozumieć. Czeka je w tym roku przeprowadzka, a to sprawi, że zaszyją się na długo w kącie, nim przyzwyczają się do nowego miejsca.
 • awatar Gość: Bardzo trafny horoskop, no przynajmniej jak dla psa rasy beagle. Mój już niedługo, bo w listopadzie ma urodzinki.
 • awatar Gość: superowy blog ja mam byka
 • awatar Blog nie istnieje. :c: dzięki ;D
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

 
Mała Meysi jest aktualnie najmniejszym pieskiem na świecie.Gdy przyszła na świat mierzyła 2 cm i ważyła zaledwie 45 gramów.


 

 
Cześć jestem Martyna mam zamiar pisać bloga o psiakach słodziakach .!!!!!!!!!!!!!! <3